Dzisiaj jest: 1.2.2023, imieniny: Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.03.12 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży koło Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która płynie przez miasteczko Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, jakkolwiek również o problemach i trudnościach które zachodzą w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje oraz moc atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże jakie kilometrami rozciągają się na wschód oraz zachód zachęcają każdego roku tysiące turystów. Natura dookoła Mrzeżyna to wyjątkowe lasy i mnóstwo różnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najdawniejszych lat które zna owa miejscowość. Nowinki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno również okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to poważnie powszechne zajęcie wielu turystów przyjeżdzających odpocząć na odpoczynek nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, iż moc wędkarzy zatrzymuje się tu by spróbować własnych sił w łowieniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają rzeczonej miejscowości jeszcze przyjaźniejszego klimatu do odpoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu turystów żądnych wrażeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby zobaczyć zachody słońca, odpocząć wśród spowijającej przyrody oraz pochodzić pośród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem lub też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.