Dzisiaj jest: 20.6.2024, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Szkoła Pływania Na Fali - pływanie Gdańsk

dodano: 2023.12.22 ważne do: 2024.06.19 wyświetleń: 139
Szczegóły ogłoszenia:

Szkoła Pływania „Na Fali” to ciesząca się uznaniem nauka pływania. Lekcje przeznaczone są dla najmłodszych a także dla starszych. Za każdym razem nauka pływania Gdańsk odbywa się w zapwniających bezpieczeństwo warunkach. Wykwalifikowani instruktorzy przygotowują pływaków. Na dodatek, osoby, które już umieją pływać mogą kierować się tutaj, aby podwyższać umiejętności i wziąć udział w zawodach. Spotkania odbywają się na 2 basenach: CSA Politechniki Gdańskiej oraz Jagatowym Wzgórzu.

Rodzice mają możliwość dowiadywać się wszystkiego o zajęciach ze strony, dzięki czemu posiadają zwiększoną pewność, iż dzieci będą wzorcowo zaopiekowane w szkoła pływania Gdańsk. W sieci można wyszukać informacje o regulaminie, cenniku i zobaczyć zdjęcia z pływanie Gdańsk, zarówno z zajęć, jak i z zawodów. Sporo osób wpisuje się do „Na Fali”, ponieważ akademia ta cieszy się wzorcowymi rekomendacjami. W obrębie działalności akademia przygotowuje także interesujące kolonie dla najmłodszych.

+Reklama+

"NA FALI" Magdalena Górecka
ul. Wodna 11 A
83-000 Juszkowo
NIP:584-229-10-64
tel: +48 500 466 920
mail: nafali@onet.pl
 
Kontakt
nafali
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.