Dzisiaj jest: 24.4.2024, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Prasa filtracyjna

dodano: 2022.11.27 ważne do: 2023.05.26 wyświetleń: 9180
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Montech oferuje prasy filtracyjne, które umożliwiają bardzo skuteczne odwadnianie osadów. Stosowane są w przemyśle spożywczym, drzewnym czy papierniczym. Dzięki temu zmniejsza się waga i objętość osadów, które mogą być przeznaczone do oczyszczania. Dostępne są różne typy pras, które mogą być dobrane dla klienta na podstawie wykonania testu, który pozwoli na ustalenie odpowiedniej wydajności. Mogą być to zautomatyzowane komorowe prasy filtracyjne, które wymagają minimalnej obsady pracowników. Zastosowanie prasy filtracyjnej umożliwia zmniejszenie kosztów związanych z utylizacją osadów niebezpiecznych.

Systemy pras filtracyjnych oferowane przez firmę Montach charakteryzują się dużą niezawodnością oraz łatwą obsługą. Są to prasy, które mogą zostać dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta oraz rodzaju osadów. Można w ten sposób uzyskać duże oszczędności, oczyszczać różnego rodzaju odpady poprodukcyjne.

Kontakt:

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o

20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108

e-mail: biuro@montech.pl

tel.: +48 81 752 12 25

tel.: +48 81 752 12 26

Kontakt
Montech
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.