Dzisiaj jest: 23.2.2024, imieniny: Damiana, Romana, Romany
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Mury oporowe prefabrykowane

dodano: 2022.11.20 ważne do: 2023.05.19 wyświetleń: 50
Szczegóły ogłoszenia:
W naszej ofercie znajdują się mury oporowe prefabrykowane, znane także jako prefabrykowane ściany oporowe. Są to rozwiązania stresowane w budownictwie do stabilizacji elementów konstrukcyjnych. Często wykorzystywane są w budownictwie drogowym do stabilizacji skarp, uskoków ziemnych, stosuje się w tunelach, przejściach podziemnych oraz kanałach technicznych. Ich podstawowym zadaniem jest stabilizacja siły nacisku która będzie oddziaływała na konstrukcję. Dzięki płytom stabilizujemy grunt, mury oporowe będą stosowane w przypadku prac ziemnych, jako stabilizacja skarp, zabezpieczenie przed obsypywaniem się ziemi.

Mury prefabrykowane charakteryzuje wysoka wytrzymałość, są zbrojone, dostępne są mury o przekroju T oraz L. Charakteryzują się szybkim oraz łatwym montażem, dostępne są rozmiary standardowe oraz dostarczamy mury oporowe dopasowane do indywidualnych wymagań klientów.

Kontakt:

SD Żelbet

e-mail: biuro@sdzelbet.pl

tel: 604 437 438

Kontakt
SDZelbet
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.