Dzisiaj jest: 27.9.2023, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Quad na komunie

dodano: 2023.04.15 ważne do: 2023.10.12 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy quady elektryczne o mocy od 800 do 1500w, są to pojazdy znanych producentów, które charakteryzuje wysoka jakość oraz niezawodność. Proponujemy małe quady elektryczne dla dzieci, które są mniejszych rozmiarów niż typowy quad spalinowy, Są lżejsze, co ułatwia manewrowanie co będzie szczególnie istotne w przypadku dziecka. Mini quady z silnikiem elektrycznym są łatwiejsze w obsłudze niż quady spalinowe. Wyposażone są w wielu funkcji, które gwarantują bezpieczeństwo, jest to ogranicznik prędkości, dzięki czemu rodzice mogą kontrolować prędkość quada.Dostępne są także quady z silnikami spalinowymi, o pojemności od 49 CCM, wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, skuteczne hamulce oraz uchwyty dla pasażera. Zapewnia to łatwe prowadzenie, małe quady wyposażone są w oddzielne przednie oraz tylne zawieszenie, na wyposażeniu jest także pilot zdalnego wyłączania, regulacja kontroli prędkości oraz zrywka bezpieczeństwa. W małych quadach zabudowano łańcuch, co przekłada się na bezpieczeństwo podczas jazdy.
Małe quady posiadają kierunkowskazy, światła, oraz dodatkowe wyposażenie zależnie od modelu. Dostępne są różne kolory, rozmiary, Dzięki czemu można dobrać odpowiedni model. Oferujemy quady z silnikami do 250 CCM, mini quady tego typu  mogą sprawdzić się jako prezent. Dodatkowo oferujemy także akcesoria, gogle, kaski, buty, odzież ochronna mogą być to |spodnie i kurtki przeznaczone do off road.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
Mini Moto:
tel: (+48) 600 724 444
e-mail: sklep@minimoto.com.pl
Kontakt
minimoto
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.