Dzisiaj jest: 22.5.2024, imieniny: Emila, Neleny, Romy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Multicom - serwis komputerów i smartfonów Szczecin (Używany)

dodano: 2024.03.14 ważne do: 2024.09.10 wyświetleń: 94
Szczegóły ogłoszenia:

Elektroniczne urządzenia, takie jak laptopy czy telefony, w każdej chwili mogą ulec awarii. Jeżeli konieczna będzie ich naprawa, to trzeba będzie wyszukać jakiś dobry, sprawdzony serwis komputerowy Szczecin, w którym się to zrobi. Takich serwisów funkcjonuje na naszym rynku dużo, lecz z jakością ich usług jest bardzo różnie. Z tego też powodu podczas wyboru warto na parę ważnych kwestii zwrócić uwagę, aby być całkowicie zadowolonym z wykonanej naprawy.

W pierwszej kolejności dość istotna będzie lokalizacja, gdyż jechanie kilkunastu czy kilkudziesięciu kilometrów zupełnie się nie będzie opłacać. Wiele takich serwisów oferuje bezpłatną wycenę i diagnozę awarii, co jest naprawdę przydatne, gdyż pozwala wcześniej poznać dokładne koszty związane z naprawą. Z pewnością warto przeglądnąć umieszczone w internecie opinie, jakie wystawili dotychczasowi klienci. Jeśli duża ich część będzie pozytywna, to raczej można będzie takiemu serwisowi zaufać i pozostawić w nim swoje urządzenie do naprawienia.

+Tekst Sponsorowany+

Multicom
Ul. Rydla 66
70-783 Szczecin
Serwis:  +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż:  +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
 
Kontakt
multicom
woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.