Dzisiaj jest: 22.5.2024, imieniny: Emila, Neleny, Romy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Gdynia-Notariusz.pl - kancelaria notarialna Gdynia

dodano: 2024.03.20 ważne do: 2024.09.16 wyświetleń: 198
Szczegóły ogłoszenia:

Na jakie rzeczy należy zwracać uwagę podczas wyboru notariusza. Transakcja sprzedaży każdej nieruchomości nie obejdzie się bez wizyty u jakiegoś notariusza. Czasami takich wizyt będzie więcej niż jedna, jeżeli notariusz Gdynia najpierw przygotuje umowę rezerwacyjną, a potem ostateczną. W praktycznie każdym większym i mniejszym mieście można znaleźć tego typu kancelarii co najmniej parę, więc raczej nie będzie problemu z wyborem.

Ale warto przy tym zwrócić swoją uwagę na kilka istotnych spraw, aby być w pełni zadowolonym z wykonanej usługi. Dla wielu osób najważniejszą sprawa będą opłaty, a te mogą się od siebie dość sporo różnić. W przepisach znajdują się bowiem tylko maksymalne stawki, lecz we wszystkich kancelariach mogą one wyglądać inaczej. Jeżeli da się na opłacie oszczędzić parę tysięcy złotych, to niekiedy warto chwilę rozejrzeć się i sprawdzić ceny. Następną ważną kwestią będzie jakość realizowanych usług, bo od tego zależeć będzie bezpieczeństwo transakcji. Porządny notariusz będzie osobą dokładną i skrupulatną, i wszystko sprawdzi zanim złoży podpis pod dokumentami.

+Tekst Sponsorowany+

KANCELARIA NOTARIALNA
Paulina Kierus-Tunowska NOTARIUSZ
ul. Śląska 35/37 lok. 7, 81-310 Gdynia

email:  kontakt@gdynia-notariusz.pl
telefon +48 503903909
telefon +48 583800224
 
Kontakt
KANCELARIA NOTARIALNA
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.