Dzisiaj jest: 20.6.2024, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Biuro rachunkowe Warszawa - MAGFIN

dodano: 2023.12.27 ważne do: 2024.06.24 wyświetleń: 138
Szczegóły ogłoszenia:
Profesjonalna pomoc dla obcokrajowców którzy chcą zgodnie z prawem osiedlić się w Polsce. Firma MAGFIN proponuje profesjonalną pomoc dla obcokrajowców chcących zgodnie z prawem uzyskać kartę pobytu na terenie Polski. Poradnictwo rozszerzone jest o kompleksową pomoc formalną. Jeśli już natomiast ktoś otrzyma zezwolenie na pobyt, to zezwolenie na pobyt czasowy pomoże w założeniu oraz w poprowadzeniu wirtualnego biura, umożliwiającego poprowadzenie firmy bez konieczności wykazywania danych adresowych biura.

To gwarantuje elastyczność, ale też obniża wydatki. Specjaliści z podanego biura pomogą natomiast w prowadzeniu administracji. Świadczenia powiązane z zalegalizowaniem pobytu w Polsce są w związku z tym rozszerzone oraz obejmują pomoc na wszystkich etapach przyszłego życia obcokrajowców w Polsce. Obcokrajowcy są świadomi, że otrzymają pomoc nie tylko, kiedy chodzi o przyznanie karty pobytu, lecz też kiedy chodzi o uzyskanie zezwolenia na zatrudnienie. Marka prosperuje również jako agencja rekrutacji, głównie dla branży logistycznej.

+Tekst Sponsorowany+
Kontakt
MAGFIN
ul. Zamieniecka 54/13, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.