Dzisiaj jest: 20.6.2024, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Skup-Monety.pl - skup złota Trójmiasto

dodano: 2023.11.28 ważne do: 2024.05.26 wyświetleń: 118
Szczegóły ogłoszenia:

Złoto jest obecnie jednym z najdroższych kruszców, jeżeli ktoś chce je sprzedać, to zarobić na tym może dużo pieniędzy. Jednak pod warunkiem, że wyszuka jakiś sprawdzony i pewny skup złota Trójmiasto, z czym jak się okazuje wcale nie jest tak łatwo. Wielu właścicieli skupów stosuje bowiem szereg różnych sztuczek, na których ostatecznie tracą sprzedający.

 Z tego też powodu pierwszą rzeczą, jaką należy sprawdzić, jest dokładny i szczegółowy cennik. Dzięki temu będzie można od razu wiedzieć, jak dużo się dostanie na oddanych do skupu przedmiotach. Ceny są uzależnione od tak zwanej próby złota, tak więc końcowa weryfikacja mieć będzie miejsce po sprawdzeniu danej rzeczy przez pracownika.

Dużo firm daje obecnie możliwość wyceny zdalnie, jest to robione na podstawie zdjęć i opisu. Jeśli taka wstępna pozycja będzie zaakceptowana, to klient może przesłać to co ma do sprzedania paczką. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ nie ma potrzeby jeżdżenia czasami wielu kilometrów do jakiegoś jubilera czy skupu.

+Tekst Sponsorowany+

Monety Antyki Paweł Bryżuk
ul. 10 Lutego 35a
81-364 Gdynia

Otwarte od Poniedziałku do Piątku 10:00-15:30.
Soboty po uzgodnieniu telefonicznym
tel.: 794 415 490
sklepnumizmat@wp.pl
 
Kontakt
Monety Antyki
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.