Dzisiaj jest: 27.9.2023, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Automatyka szklarniowa

dodano: 2023.04.10 ważne do: 2023.10.07 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy nowoczesne rozwiązania automatyki do uprawy roślin w szklarniach. Dzięki wykorzystaniu automatyki możemy sterować rozmaitymi procesami w szklarni, takich jak {oświetlenie, nawadnianie|nawadnianie|oświetlenie}, ogrzewanie, wentylacja. Dzięki czemu posiadacze szklarni nie mają obowiązku ręcznie ustawiać parametrów, dodatkowo automatyka posłuży także do monitorowania, co umożliwi zaoszczędzenie sporo czasu oraz pieniędzy.

Automatyka do szklarni to możliwość bardzo precyzyjnego dostosowania warunku w do upraw, Można określić wilgotność, temperaturę, oświetlenie oraz nawadnianie. Umożliwia to uzyskać optymalne warunki do uprawy różnego rodzaju roślin. Zastosowanie rozwiązań tego rodzaju to również oszczędności, optymalizacja zużycia energii elektrycznej, wody, też spadek ilości czasu potrzebnego na obsługę. Automatyka umożliwia na stałe monitorowanie, dzięki czemu można kontrolować wszelkie procesy związane ze wzrostem roślin w szklarni, co umożliwi uzyskać wyższe plony.

Sprawdź naszą ofertę profesjonalnej automatyki dla szklarni, namiotów uprawowych oraz tuneli:

Garden Automation

tel: 500 739 049

emial: kontakt@gardenautomation.pl

Kontakt
gardenautomation
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.