Dzisiaj jest: 1.2.2023, imieniny: Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego
WYBIERZ JĘZYK

OPIS POCHODZĄCY OD WYDAWCY:

Ulubione książki Franklina opowiadają o przygodach Dangura. Franklin chce być taki odważny i silny jak wielki bohater - superkangur.

Franklin i superbohater

Autor: Sharon Jennings
Kategoria/cykl: Franklin i przyjaciele
Typ okładki: Miękka
Stron: 32
Rok wydania: 2004-01-01
Cena: 8 zł
Ocena:

Drodzy czytelnicy!

Na wstępie, dziękuję za odwiedzenie strony z moimi recenzjami. Jako autorka i książkoholiczka postaram się zachęcić Was do publikacji i pomóc w znalezieniu odpowiedniego tytułu. Dziś omówimy książkę pod tytułem: Franklin i superbohater autorstwa Sharon Jennings

Powracam dziś do Was z recenzją kolejnego pouczającego tomu przygód Franklina autorstwa Sharon Jennings. Ach, kto z nas niemiał w dzieciństwie superbohatera na którym się wzorował? Chyba każdy z nas udawał supermana, batmana czy wonderwomen. Skoro my możemy mieć swoich superbohaterów, to dlaczego mały żółwik, tytułowy bohater nie może wziąć z nas przykładu? Odpowiem Wam, że może. I dziś omówimy sobie jedną z serii książek o Franklinie i suberbohaterze, zaczynajmy. Przenieśmy się na chwilę do świata Franklina, znów poczujmy tą sielskość i pomyślmy, że jesteśmy dziećmi, które odkryły własnego superbohater, czyli Dangura! Jak to typowy bohater posiada przymioty, których zazdroszczą mu dzieci, nadludzkie moce jak na przykład supersiła. I mnie czasem przydałaby się taka zdolność, lecz czy jest ona niezbędna do czynienie dobra? Nasz bohater niebawem ma przekonać się czym jest prawdziwe bohaterstwo. Dzieci w trakcie wyprawy do księgarni, gdzie mają spotkać swojego idola napotykają panią piżamkę, która zgubiła klucze do swojego domu w śniegu. I jak myślicie co zrobiły dzieci widząc zmarzniętą straszą osobę? Postąpili tak jak ich bohater, choć bez nadludzkich mocy pomogli pani piżamce dostać się do domu, choć wiedzieli, że spóźnią się na spotkanie z idolem. Ta sytuacja uświadomiła im, iż prawdziwi bohaterowie nie muszą posiadać nadludzkich mocy aby pomagać innym. To kolejna cudowna książka niosąca morał i ucząca dzieci czym jest prawdziwe bohaterstwo. Serdecznie polecam ten tytuł.

Drogi czytelniku!
Dziękuję za przeczytanie opinii, mam nadzieję, że rozwieje ona Twoje wątpliwości dotyczące tego utworu. Zapraszam Cię również do mojej autorskiej strony www.i-pisarz.pl gdzie nabyć możesz książki mojego autorstwa z autografem. Każda sprzedana książka pomaga mi w rozwoju. Zapraszam również do wsparcia mojej twórczości na patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl/description 

Zapraszam!


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.