Dzisiaj jest: 1.2.2023, imieniny: Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego
WYBIERZ JĘZYK
OPIS POCHODZĄCY OD WYDAWCY:

Zielony żółwik ambitnie podejmuje się przygotowania uroczystego śniadania. Zamierza to zrobić zupełnie samodzielnie i zasłużyć na wielkie pochwały, zwłaszcza że tym razem rodzina żółwi spodziewa się gościa.

Franklin i uroczyste śniadanie

Autor: Paulette Bourgeois
Kategoria/cykl: Franklin i przyjaciele
Typ okładki: Miękka
Stron: 24
Cena: 20 zł
Ocena:

Drodzy czytelnicy!

Na wstępie, dziękuję za odwiedzenie strony z moimi recenzjami. Jako autorka i książkoholiczka postaram się zachęcić Was do publikacji i pomóc w znalezieniu odpowiedniego tytułu. Dziś omówimy książkę pod tytułem: Franklin i uroczyste śniadanie autorstwa  Paulette Bourgeois.

Franklin i uroczyste śniadanie autorstwa  Paulette Bourgeois.
Historii o małym żółwiu Franklinie od lat cieszą małych i większych czytelników a bajek z jego udziałem jest znacznie więcej. Dziś jednak pragnę przedstawić Wam historię o uroczystym śniadaniu. Brzmi wspaniale, czyż nie? Wyobraźcie sobie, że w każdą niedzielę w domu tytułowego żółwia odbywa się śniadanie, zapewne jak w każdym ludzkim domu. Lecz dziś w tej historii pojawi się ciocia Emi, dzięki temu niezwykłemu gościowi śniadanie to ma być uroczyste. A jeśli o celebrację chodzi, to kto mógłby uczcić ten dzień lepiej niż sam Franklin bawiący się w kucharza.  I niestety użycie słowa bawiący, nie jest tutaj przypadkowe. Mama naszego tytułowego bohatera pozwoliła jemu przygotować śniadanie, jedna gotowanie przerosło naszego żółwika.
Czy w grę weszły emocje? A może bardziej chciał zaimponować cioci?
Tego musicie dowiedzieć się sami. Ja zdradzę Wam, że śniadanie jednak się odbyło a historia jak każda inna zwieńczona jest morałem.
Bajki o Franklinie uczą i bawią jednocześnie, mały czytelnik może utożsamić się z główną postacią.
Szata graficzna cieszy oko zarówno dużych jak i małych czytelników. Serdecznie polecam tytuł.  


Drogi czytelniku!
Dziękuję za przeczytanie opinii, mam nadzieję, że rozwieje ona Twoje wątpliwości dotyczące tego utworu. Zapraszam Cię również do mojej autorskiej strony www.i-pisarz.pl gdzie nabyć możesz książki mojego autorstwa z autografem. Każda sprzedana książka pomaga mi w rozwoju. Zapraszam również do wsparcia mojej twórczości na patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl/description 

Zapraszam!


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.