Dzisiaj jest: 1.2.2023, imieniny: Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego
WYBIERZ JĘZYK
OPIS POCHODZĄCY OD WYDAWCY:

„Dotyk Crossa” Sylvii Day to książka, którą czytają kobiety w trzydziestu sześciu językach na całym świecie. Jest to powieść z zabarwieniem erotycznym, która łączy w sobie dobry styl z wyjątkową przyjemnością czytania.

Gideon Cross pojawił się w życiu Evy jak grom z jasnego nieba. Ten piękny i intrygujący mężczyzna zawrócił jej w głowie jak nikt inny. Pragnęła jego wyjątkowego dotyku, który rozpalał ją do czerwoności. Nie potrafiła przestać o nim myśleć. Był dla niej jak narkotyk. Choć wiedziała, że jest dla niej zgubą, ciągle coś ją do niego ciągnęło. Jej zraniona dusza i ciało broniły się przed tą miłością, ale on i tak z łatwością je posiadł. Ta miłość sprawiła, że Eva poczuła, jakby narodziła się na nowo. Modliła się tylko, by ten piękny sen trwał wiecznie...

Dotyk Crossa

Autor: Sylvii June Day
Kategoria/cykl: Rozpalona
Typ okładki: Miękka
Stron: 416
Rok wydania: 2012-04-03
Cena: 30 zł
Ocena:

Drodzy czytelnicy!
Na wstępie, dziękuję za odwiedzenie strony z moimi recenzjami. Jako autorka i książkoholiczka postaram się zachęcić Was do publikacji i pomóc w znalezieniu odpowiedniego tytułu. Dziś omówimy książkę pod tytułem: Dotyk Crossa autorstwa Sylvii June Day


Recenzja:
Dotyk Crossa autorstwa Sylvii June Day

To pierwszy to z serii Rozpalona, na serię składają się utwory takie jak:
  • Dotyk Crossa
  • Płomień Crossa
  • Wyznanie Crossa
  • Wybór Crossa
  • Tylko Cross

Dziś omówimy sobie historię romantyczną urozmaiconą scenami erotycznymi. Jeśli czytaliście 50 twarzy Greya, ta pozycja na pewno przypadnie Wam do gustu. Jest to lekki tytuł w sam raz na długie wieczory. Jak wspomniałam wcześniej, napisanie erotyku nie jest łatwe, autor musi mieć się na baczności, niemal na każdym kroku, czy pani Day, amerykańska autorka sobie poradziła? Już śpieszę z odpowiedzią, ale najpierw kilka słów o utworze ????

Podobnie jak w trylogii o której wspominam wcześniej, spotykamy się tutaj z motywem bogatego mężczyzny Giedeona Crossa i ambitnej dziewczyny Evy Tramell, mieszkanki Nowego Jorku. Podobnie jak Anastazja z 50 twarzy Greya, Eva dzieli mieszkanie ze współlokatorem, który jest biseksualny i od razu wzbudza w nas pozytywne emocje. A może tylko ja mam do tej postaci sentyment? Bardzo lubię takie dodatki w książce.

Wracając do historii, przed pierwszym dniem w pracy, nasza bohaterka spotyka tytułowego Crossa i tak właściwie od tego momentu zaczyna się historia tej dwójki. Kobiety, która jest zafascynowana Gideonem, pragnie znów go zobaczyć a nawet chce znów jego dotyku… Czytelnik spotka tutaj rozbudowane i dobrze napisane sceny erotyczne, znacznie ciekawsze niż w historii pani James. Oczywiście z mojego punktu widzenia. Spodobało mi się w historii, iż nie mamy tutaj do czynienia z uległą kobietą oraz autorka porusza kilka ważnych tematów w utworze.

W wielu wątkach historia, jest łudząco podobna do Greya, ale czy tylko do niego?

Pochwalę również szatę graficzną, która jest bardzo ładna i przyciąga uwagę. Lekturę czyta się bardzo szybko, to lekki utwór. Romans urozmaicony scenami erotycznymi, dla mnie odrobinę lepszy niż 50 twarzy Greya. Osobiście nie przepadam za tym gatunkiem książek, ale sądzę, że czytelnikowi spodoba się tytuł.


Drogi czytelniku!
Dziękuję za przeczytanie opinii, mam nadzieję, że rozwieje ona Twoje wątpliwości dotyczące tego utworu. Zapraszam Cię również do mojej autorskiej strony www.i-pisarz.pl gdzie nabyć możesz książki mojego autorstwa z autografem. Każda sprzedana książka pomaga mi w rozwoju.

Zapraszam!


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.