Dzisiaj jest: 1.2.2023, imieniny: Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego
WYBIERZ JĘZYK
OPIS POCHODZĄCY OD WYDAWCY:

"Smocze przygody", to opowieści o trzech smokach : smoka Józinka , Aureliusza i smoczycy Zenki. Każda odmienna, pełna przygód i zabawnych zdarzeń. Smoki są sympatyczne, ale podobnie jak ludzie, obdarzone są różnym i cechami charakteru i różnymi wadami, a strach ma u nich często wielkie oczy. Chociaż w zamierzchłych czasach, były to brzydkie stworzenia- gady, to tutaj autorka przedstawia je w sympatyczny i ujmujący sposób. Smoki są czyściochami ,mają pomysły jak małe łobuziaki, które wpędzają je czasami w tarapaty. Jakie to były przygody?- kto chciałby wiedzieć?- zapraszam wraz z autorką "Smoczych przygód": Bożeną Czarnotą do zapoznania się z treścią książki. Książka napisana jest w żartobliwy sposób i zawiera wiele prześlicznych ilustracji autorstwa Iwony Vedral . Napisana rymowaną prozą, przeznaczona jest dla dzieci młodszych i wczesnoszkolnych. Zapraszamy do lektury.

Smocze przygody

Autor: Bożena Czarnota
Typ okładki: Miękka
Stron: 52
Rok wydania: 2022-03-30
Cena: 20 zł
Ocena:

Drodzy czytelnicy!
Na wstępie, dziękuję za odwiedzenie strony z moimi recenzjami. Jako autorka i książkoholiczka postaram się zachęcić Was do publikacji i pomóc w znalezieniu odpowiedniego tytułu. Dziś omówimy książkę pod tytułem:  Smocze Przygody - autorstwa  Bożeny CzarnotyRecenzja:
Bajka dla dzieci - Smocze Przygody - Bożena Czarnota 

Dzień dobry kochani, dziś przychodzę do was z recenzją książki „Smocze przygody” autorstwa Bożeny Czarnoty. ???? To kolejna wspaniała książka, tym razem napisana prozą rymowaną. Bożena Czarnota ma już na swoim koncie książki takie jak:-Kocur i czarownica,-Kramik z wierszami na dziecięcą nutę,-Cztery psoty na dwa koty,Jeśli jeszcze nie czytaliście koniecznie musicie nadrobić te tytułu a książki znajdziecie na naszej stronie https://i-pisarz.pl/ksiazki2Ale wracając do Smoczych przygód, gdy w końcu powróciła wiosna, piękna pogoda oraz przyjemne promienie słońca. Znalazłam czas na zatracenie się w lekturze nowej książki. W cieniu starych drzew, uraczona śpiewem ptaków weszłam do świata smoka Józinka, smoczycy Zenka i smoka Aureliusza. Ach smoki! Kto ich nie kocha? ????W większości książek napotykamy się raczej na antagonistyczne postacie tych stworzenie, ale nie tutaj… choć pani Jadzia spod siódemki, miała głosik cienki ???? W Smoczych przygodach nie zabraknie humoru zgrabnie połączonego z ważnym przekazem dla najmłodszych, ukoronowaniem są natomiast ilustrację pani Iwony Vedral, które przyciągają wzrok i zapadają w pamięć. Szata graficzna bardzo dobrze współgra z historiami, jako autorka widzę, że Pani Bożena zaplanowała każdą stronę z należytą pieczołowitością i z myślą o czytelniku. Książka jest dopracowana w każdym calu, to 52 stron historii pisanej prozą rymowaną, urozmaiconą kolorowymi ilustracjami i zakończoną kolorowanką. Doceniam taki szczegół, gdyż mały czytelnik pod koniec lektury może jeszcze na chwilę zostać w świecie smoka Józinka, smoczycy Zenka i smoka Aureliusza, właśnie dzięki tej kolorowance. Wspaniały pomysł. 

Drogi czytelniku!
Dziękuję za przeczytanie opinii, mam nadzieję, że rozwieje ona Twoje wątpliwości dotyczące tego utworu. Zapraszam Cię również do mojej autorskiej strony www.i-pisarz.pl gdzie nabyć możesz książki mojego autorstwa z autografem. Każda sprzedana książka pomaga mi w rozwoju.

Zapraszam!


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.